• » RiderBlog
  • » michal-k
  • » "Oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego - Łódź 2017"
Najnowsze komentarze
Panowie, większość z nas nie potra...
Ja od blisko 10 lat jeżdżę tylko w...
to Ty jesteś bardziej rozpoznawaln...
Ha ha, ten gość już chyba słynie z...
Więcej komentarzy
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki

08.04.2017 20:38

"Oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego - Łódź 2017"

W dniu dzisiejszym odbyło się oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Łodzi, zorganizowane m.in. przez Forum Łódzkich Motocyklistów na terenie Atlas Areny – podobnie jak w ubiegłym roku ;)

Mimo, że z racji innych obowiązków przybyliśmy na imprezę dopiero w godzinach po południowych to impreza była naprawdę gruba.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Atrakcji było mnóstwo. Odbył się m.in. konkurs gymkhany, swoje umiejętności zaprezentowali także stunterzy. Ponadto można było na kilku stoiskach kupić różnego rodzaju koszulki, gadżety motocyklowe. Nie zabrakło również stanowisk łódzkich sklepów motocyklowych gdzie można było np. obejrzeć i przymierzyć kaski jednego z czołowych producentów czyli marki HJC. Na imprezie zaprezentowały się także szkoły nauki jazdy, m.in. szkoła Turbo z Pabanic organizująca szkolenia z doskonalenia jazdy dla motocyklistów, czy też szkoły Auto Akademia, oraz Drift. Swoje motocykle zaprezentowała ekipa Moto – Moto salonu Kawasaki z Łodzi.W trakcie imprezy odbyła się również Parada Motocyklowa ulicą Piotrkowską. 

Oczywiście na tak dużej imprezie nie mogło zabraknąć stoisk cateringowych gdzie w przerwach można było zjeść coś dobrego, a na specjalnie przygotowanym podeście występował zespół muzyczny.

Całość imprezy była dobrze zabezpieczona przez firmę ochroniarską, jak również łódzką Policję.

Z tego co śledziłem nie zabrakło również delegacji z ścigacz.pl ;)

Ogólnie odczucia bardzo pozytywne, całość na pewno na PLUS. Szacuje się, że imprezę odwiedziło kilka tysięcy osób, a samych motocyklistów było grubo ponad 2500!

Brawa dla Organizatorów, brawo Łódź!!! :)

 

Komentarze : 0
<ten wpis nie był jeszcze komentowany>
  • Dodaj komentarz